EEG biofeedback

EEG biofeedback pro děti i dospělé (zejména alfa trénink)

Dnešní doba je uspěchaná a klade vysoké nároky na psychiku člověka. Roste počet dětí s poruchou soustředěnosti stejně jako dospělých s poruchami spánku a následnými depresemi, únavou či migrénami z přetížení.  EEG biofeedback je neinvazivní přístroj, který dokáže zcela bezbolestně stimulovat příslušné okrsky neuronů v mozku tak, aby docházelo k optimalizaci jejich funkce a ke zvýšení celkové psychické odolnosti. Účinnost dle míry obtížnosti problému se blíží 90% s tím, že trénink mozku je zcela bez vedlejších účinků = nenávykový. Pomocí přístroje EEG biofeedback lze příznivě ovlivnit reflexní děje mozku k nácviku relaxace a pomocí počítačových her naopak zvýšit potenciál neuronů natolik, že se klient naučí tyto hry ovládat svou myslí.

Pro koho je vhodný?

Pro děti s poruchami pozornosti a soustředěnosti (ADHD, ADD, LMD), poruchy učení (dyslexie, dysgrafie, dysorthografie, dyskalkulie, dyspraxie,,,), logopedické problémy, potíže s denním a spánkovým režimem, zlepšení paměti, odstranění stresu, úzkostí a trémy…

Pro dospělé ke zlepšení soustředění a výkonu v práci ať už motoricky (profesionální sportovci) nebo paměti a učení novým dovednostem (manažeři), k odstranění stresu a napětí, poruch spánku a chronické únavy.

Komentáře jsou uzavřeny.